Společnost TOP media 3000, s.r.o. je plným disponentem nemovitostí v Praze 8 a v Olomouci
a z tohoto titulu jsme oprávněni vydat souhlas s trvalým pobytem.

Sídlo pro firmu

NABÍZÍME VÁM ZŘÍZENÍ SÍDLA VAŠÍ SPOLEČNOSTI
V PRAZE 8 NEBO OLOMOUCI

 
  • Nechcete platit peníze za pronájem kanceláře, kterou téměř nevyužíváte?
  • Vyhovuje Vám více práce doma či jste stále na cestách a na schůzkách?
  • Přesto je ze zákona povinnost mít sídlo společnosti.
  • Pokud chcete mít sídlo firmy v Praze nebo Olomouci na prestižní adrese,  tak je tu pro Vás řešení, využijte naši virtuální kancelář.


Virtuální kancelář
Virtuální kancelář je moderní a ekonomicky výhodný způsob fungování klasické kanceláře, bez nutnosti Vaší fyzické přítomnosti na uvedené adrese. Virtuální kancelář je skvělou alternativou pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit náklady spojené se zřízením a chodem své vlastní kanceláře, ale zároveň si přejí mít k dispozici kvalitní a fungující administrativní služby.

Jste-li pojišťovací agent, finanční poradce, obchodník přes internet, programátor, architekt, tlumočník, máte-li třeba stavební firmu, která staví každou chvíli na jiném místě… zkrátka pracujete-li převážně doma nebo v terénu a proto si nechcete zařizovat vlastní kancelář, virtuální kancelář je pro Vás to pravé!

Sídlo firmy v Praze nebo Olomouci
S virtuálním sídlem získáte reprezentativní prostory na prestižních adresách, na něž si lze zaregistrovat sídlo společnosti. Sídlo firmy zajímavých a prestižních pražských adresách, zvyšuje její image a důvěryhodnost u potencionálních obchodních partnerů a zároveň snižuje pravděpodobnost a frekvenci kontrol úřadů, neboť pražské úřady jsou samozřejmě poměrně vytížené. Sídlo firmy mimo trvalé bydliště také opět přináší spoustu výhod pro podnikání.

Nejedná se, ale samozřejmě jen o prestižní adresu a poskytnutí sídla firmy v Praze nebo Olomouci. K pronájmu virtuálních sídel, nabízíme zároveň několik doplňkových služeb jako je například správa a evidence pošty a telefonních hovorů. Záleží pouze na vás, budete-li si přát doručenou poštu naskenovat a zaslat emailem nebo si ji budete osobně vyzvedávat, budete-li chtít příchozí telefonní hovory vyřídit a být pouze informováni o jejich obsahu, či se domluvíme na přesměrování hovorů na vámi uvedené telefonní číslo. Pokud tedy pro své podnikání nepotřebujete vlastní sektářku či asistentku, ale pouze asistentské služby, je pro vás virtuální kancelář opět ideální řešení.

TOP media 3000, s.r.o.
Sídlo: Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha 10
IČ: 02110067

tel.: +420 778 002 383
email: t.pobyt@gmail.com

korespondenční adresa:
TOP media 3000, s.r.o.
Kaštanová 1055/14
779 00 Olomouc
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one